1990 yılından itibaren faaliyette olan firmamız yurt içi ve yurt dışı olarak devamlı süreçle faaliyetlerini yürütmüş ve sektöre bir çok yenilikçi katkılar sağlamaya devam etmiştir.

Samsun’da ilk yerli Poşet makinasını imalatını başlatmış ve sektörde bir ilke imza atmayı başarmıştır.  Daha sonra  yer altı boru makinaları, kangal sarıcılar, kablo makinaları, fitil makinaları,hortum makinaları, plastik geri dönüşüm tesisleri, pvc granül tesisleri,  plastik extruder ve bodinoz hattı konularında uzmanlaşmış, teknik yenilikleri ilke olarak benimsemiş ve bunu üretimine yansıtmıştır.

Üretimini yapmakta olduğumuz tüm makinalar kendi dizaynımız olup, elektronik sistemlerle desteklenerek ileri teknoloji kullanılmaktadır.

Makina imalatı konusundaki bilgi ve birikimi, çeşitli makine ihtiyaçlarınızın çözümünde kullanmaktan onur duyarız.

Firmamız 10 yıldan fazla süredir; kablo, fitil, boru, hortum, silikon kablo, pvc granül tesisleri, pvc lambiri, extruder, filament üretim hattı, bodinoz ve plastik ve kablo geri dönüşüm makineleri üretiminin verdiği birikim ve uzman mühendis kadrosu ve modern makina parkuru ile hizmete devam etmektedir.